Aktuálně probíhající akce v obci.

O putovní pohár starosty obce

Datum konání: 5. 7. 2019

Sbor dobrovolných hasičů v Líšnici pořádá tradiční soutěž v netradičním požárním útoku o putovní pohár starosty obce v pátek 5.7.2019 od 12 hodin na cvičišti u hasičské zbrojnice. Po celou dobu akce na Vás čeká bohaté občerstvení. Výběr bude veliký a všeho bude dost :) Po skončení soutěže zábava nekončí a jako každý rok budeme tančit, zpívat a bavit se pod širým nebem. Těšíme se na Vás :)

Publikováno 17. 5. 2019 19:18

Vítání prázdnin

Datum konání: 30. 6. 2019

Sbor dobrovolných hasičů v Líšnici,TJ Sokol Líšnice a Spolek myslivců v Líšnici Vás zvou na Vítání prázdnin - zábavné odpoledne pro celou rodinu, které se uskuteční na hasičském cvičišti v neděli 30.6.2019 od 14 hodin. Připraveny budou hry, krátká procházková trasa s plněním úkolů, lukostřelba a další překvapení...Samozřejmostí je občerstvení a dostatek nápojů pro dodržování pitného režimu...Těšíme se na Vás....Akce se koná za každého počasí...

Publikováno 29. 5. 2019 20:02

Myslivecký den

Datum konání: 29. 6. 2019

Spolek myslivců Vás srdečně zve na Myslivecký den za Marvanův borek v sobotu 29.6.2019. Prezentace ke střelbě na asfaltové holuby od 8. - 9. hodiny. Můžete se těšit na dršťkovou polévku, tradiční guláš, grilované speciality, pivo, limo a živou vodu. Připraven bude i program pro děti - poznávání přírody, tvořivá dílna, střelba ze vzduchovky, hry a soutěže. Všichni jste srdečně zváni.

Publikováno 10. 6. 2019 15:11