OBEC erbLÍŠNICE

Úvod > Obec > Aktuality

Aktuálně probíhající akce v obci.

Líšnický puchýř

Datum konání: 22. 4. 2017

TJ Sokol Líšnice Vás zve již na XVI. ročník turistického pochodu „Líšnický puchýř“, jehož start se bude konat dne 22. dubna od 8 do 11 hodin od sokolovny v Líšnici. Budou pro vás připraveny 4 trasy vedoucí krásami našeho kraje, každý účastník obdrží čaj, oplatek a diplom. V cíli bude připraveno občerstvení z naší domácí kuchyně, které jistojistě doplní energii i těm nejvyčerpanějším pochodníkům. Srdečně se těšíme na hojnou účast.Akce se bude konat za každého počasí.

Publikováno 30. 1. 2017 17:49

Dětský maškarní karneval

Datum konání: 26. 3. 2017

TJ Sokol Líšnice Vás srdečně zve na dětský maškarní karneval na téma "Cesta kolem světa" 26.3.2017 od 14 hodin v Sokolovně v Líšnici. Čekají na Vás soutěže o ceny, vyhodnocení masek, diskotéka a spousta her a zábavy. O bohaté občerstvení bude všestranně postaráno.

Publikováno 6. 3. 2017 21:51

Líšnice okr. Praha západ