Horní menu

1.6.2021
Datum ukončení:
13.6.2021
Rodina Karaszových pro děti vytvořila trasu na žabičkovou stezku Líšnicí. Je to 4 km dlouhá procházka převážně přírodou, kde se všechno krásně probouzí, poslední dny je převážně deštivo a žabky kvákají ze všech koutů přírody. Pojďme společně s dětmi ty malé neposedy poznat.
Trasa (zakoupená od sakaliaktivity.cz a značená bílými textilními fáborky) je vhodná pro děti ve věku od cca 3 do 8 let. S Žabičkovou stezkou děti mají možnost seznámit se s žábami, jejich druhy, stavbou těla, vývojovými stádii... Hravou formou zjistí, čím se žáby živí, kde žijí a jak vypadají. Součástí jsou také úkoly s žabí tématikou. Celá stezka je vymyšlena tak, že zabaví mladší i starší děti.

START - v Líšnici na rozcestí hned nad sběrným dvorem. Jedná se o okruh, takže se můžete přiblížit autem.

S SEBOU - tužku a papír (ten není nutný, můžete využít přiložené kartičky na startu - jsou uložené v eurofolii, aby nezmokly), dobrou svačinu (zhruba v polovině cesty je fajn lavička v lese, ideál na něco dobrého na zub, pohrání si u potůčku a pokračování dále).

Stezka bude dostupná ode dneška 1.6. zhruba týden (podle zájmu). Teď mají být nádherné dny, tak si to pojďme s dětmi užít.

Krásnou procházku přejeme!