Úvod > Obec > Důležitá oznámení > Žádost o pomoc zdravotnického personálu

Žádost o pomoc zdravotnického personálu

Žádost o pomoc zdravotnického personálu v očkovacím místě

Obec s rozšířenou působností Žamberk připravuje k 1.3.2021 provoz očkovacího místa (OčM) v tělocvičně „u žirafy“, ul. Sokolovská. Pro personální obsazení místa hledáme 1 – 2 lékaře, 3 – 4 zdravotníky, odborně schopné k aplikaci očkovací látky. Možní jsou rovněž osoby v důchodu. Pracovní doba 8 hodin/den a 5 dnů/týden. Pracovní vztah na dohodu o provedení práce (pracovní činnosti) a finanční ohodnocení obdobné, jak jsou hodnoceni zdravotní pracovníci sloužící lékařskou pohotovost. Délka trvání pracovního vztahu 3 – 4 měsíce. Aktivace tohoto místa je závislá na dostupném množství a druhu očkovací látky a na rozhodnutí Pardubického kraje.

Zájemci o tuto prospěšnou činnost hlaste se u koordinátora očkování za ORP Žamberk – vedoucího odboru obrany a krizového řízení na tel. 465 670 218, v.fikejs@zamberk.eu.

Obecní úřad Líšnice