Úvod > Obec > Události v obci > Líšnický puchýř

Líšnický puchýř

20.4.2024

TJ Sokol Líšnice Vás zve na 23. ročník turistického pochodu „Líšnický puchýř“, jehož start bude v sobotu, dne 20. dubna 2024 od 8 do 11 hodin od Sokolovny v Líšnici. Budou pro vás připraveny 4 trasy vedoucí krásami našeho kraje. Účastníci obdrží drobné posilnění na cestu. V cíli bude na každého čekat diplom a občerstvení z naší domácí kuchyně, které jistojistě doplní energii i těm nejvyčerpanějším pochodníkům. Přijďte si zpříjemnit víkend krásnou procházkou ????. Těšíme se na hojnou účast...

Trasa 4 km je vhodná, mimo jiné, pro maminky s kočárky. Zbylé trasy je možné jít po svých či na kole. Běžci si mohou některou z tras zaběhnout a vítání jsou samozřejmě i domácí mazlíčci, ovšem pouze se zodpovědnými majiteli.

Akce se bude konat za každého počasí.

!!! MAPY TRAS  POCHODU !!!

parkování puchýř 2023[1][1].jpg

Líšnický puchýř 20.4.2024