Úvod > Obec > Důležitá oznámení > Sbor dobrovolných hasičů soutěží o titul DOBRÁCI ROKU

Sbor dobrovolných hasičů soutěží o titul DOBRÁCI ROKU

20.5.2016

Sbor dobrovolných hasičů v Líšnici soutěží o titul Dobráci roku v anketě Českého rozhlasu Pardubice. Poslechněte si o nás reportáž tento pátek 20.5.2016 nebo neděli 22.5.2016 po 15 hodině ve vysílání Českého rozhlasu Pardubice na frekvenci 104,7 FM nebo 98,6 FM. Soutěžíme o  veselici pro celou obec plné hudby, grilovaného masa a piva za 100 tisíc korun! Podpořte nás zasláním SMS ve tvaru "DOBRACI(mezera)LISNICE" na číslo 900 11 04 (cena SMS 4 Kč - počet SMS z jednoho čísla není omezen).  SMS posílejte až po odvysílání medailonu. Hlasování vždy trvá přesně jeden týden, tedy do odvysílání dalšího medailonku o dalším sboru. Děkujeme Vám za vaši podporu.

Současně o nás vyjde krátký článek v sobotním Orlickém deníku 21.5.2016. Záznam rozhovoru a fotografie budou po odvysílání umístěny na internetových stránkách Českého rozhlasu Pardubice na http://www.rozhlas.cz/pardubice/dobraci/_archiv.

VÍCE INFORMACÍ

Sbor dobrovolných hasičů Líšnice