Horní menu

Úvod > Obec > Události v obci

Události v obci

Aktuálně probíhající akce v obci.

Stavění Máje

Datum konání: 30. 4. 2021

V pátek 30.4.2021 v podvečer bude hasiči postavena líšnická májka. Stejně jako v minulém roce to bude za pomoci techniky a podle hygienických opatření. Jelikož tento rok není otevřeno výdejní okénko v hospodě, uděláme si výdejní okénko ve zbrojnici. Nebudete tedy ochuzeni o tradiční bramboráky, pivo a nealko nápoje. Okénko otevírá v 18 hod., stavění májky proběhne v 19 hod. Budeme rádi když se zastavíte. Od středečního večera bude také májka připravena k ozdobení.

Publikováno 26. 4. 2021 14:40

Jarní úklid obce

Datum konání: 24. 4. 2021 - 9. 5. 2021

Letos se bohužel opět nemůže uspořádat organizovaný úklid vesnice. Každý, kdo by měl zájem se této myšlenky účastnit, si může v době provozu sběrného dvora vyzvednout pytle na odpadky (bílé se znakem Marius Pedersen), které naplněné opět s radostí ve sběrném dvoře přijmeme. Pytle si můžete také vyzvednout před vchodem na obecní úřad. Pokud byste pytlů nasbírali moc a nebylo by ve vašich silách je do sběrného dvora odvézt, kontaktujte starostu na tel. 736 767 730 a domluvíme se na jejich odvozu.

Publikováno 17. 4. 2021 20:25