Horní menu

Aktuálně probíhající akce v obci.

Líšnický puchýř - ZRUŠENO

Datum konání: 18. 4. 2020

TJ Sokol Líšnice Vás zve již na XIX. ročník turistického pochodu „Líšnický puchýř“, jehož start se bude konat v sobotu 18. dubna 2020 od 8 do 11 hodin od sokolovny v Líšnici. Budou pro vás připraveny 4 trasy vedoucí krásami našeho kraje, každý účastník obdrží čaj, oplatek a diplom. V cíli bude připraveno občerstvení z naší domácí kuchyně, které jistojistě doplní energii i těm nejvyčerpanějším pochodníkům. Srdečně se těšíme na hojnou účast. Akce se bude konat za každého počasí.

Publikováno 2. 3. 2020 17:13

Sám kolem světa - AKCE BUDE PŘESUNUTA NA JINÝ TERMÍN

Datum konání: 4. 4. 2020

TJ Sokol Líšnice vás zve na cestovatelský stand-up Tonyho Danilova. SÁM KOLEM SVĚTA. Přijďte prožít tuto cestu společně s ním na přednášku, která začíná dne 4.4.2020 od 17:00 hodin v sokolovně. VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ. OBČERSTVENÍ ZAJIŠTĚNO :-) Vousatý volnomyšlenkář a labužník Ton si jednoho dne rozhodl splnit prostý sen – podniknout cestu kolem světa ???? Sbalil si to nejdůležitější, stoupl si k silnici a zvedl palec. Myslel si, že všechno půjde hladce a podle plánu. Ale ouha.

Publikováno 1. 3. 2020 9:12