Horní menu

Vyhledávání

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Důležitá oznámení > LÍŠNICE POMÁHÁ MORAVĚ

LÍŠNICE POMÁHÁ MORAVĚSBÍRKA PRO OBCE ZASAŽENÉ TORNÁDEM
 
Koncem června jsme za naši obec uskutečnili sbírku pro Moravu postiženou tornádem. Občané mohli nosit jak materiální pomoc v podobě zejména nářadí, pracovních pomůcek, trvanlivých potravin a dalších potřebných věcí z vyjmenovaného seznamu, tak mohli přispět i finanční částkou do společné kasičky, která byla k dispozici celý týden na obecním úřadě.
 
Materiální pomoc si za Czech SAR Team odvezla paní Hana Remeňová, která měla na starosti okolní obce a zprostředkovaně tak předala na Moravu přímo do potřebné oblasti.
 
Finanční pomoc se vybrala v celkové částce 79 342 Kč, kterou jsme zaokrouhlili na 80 000 Kč. Celá tato suma byla zaslána na transparentní účet 123-3116270217/0100 zřízený městem Hodonín. Prostředky z tohoto účtu budou poměrově rozděleny mezi zasažené obce - Hodonín, Lužice, Mikulčice, Moravská Nová Ves, Hrušky.
 
Všem dárcům ze srdce děkujeme za laskavost a solidaritu. Děkujeme i všem těm, kteří myslíte na naše moravské spoluobčany a pomáháte fyzicky přímo na místě. Je důležité držet pospolu.
Materiální sbírka pro obce zasažené tornádem 2021 Transparentní účet

Obecní úřad Líšnice