Úvod > Obec > Důležitá oznámení > Omezení provozu Obecního úřadu v Líšnici

Omezení provozu Obecního úřadu v Líšnici

Vážení spoluobčané,
z důvodu aktuálně vyhlášeného nouzového stavu a přijatých krizových opatření Vás žádám, abyste od pondělí 16.3.2020 osobně nenavštěvovali Obecní úřad v Líšnici. Pokud se bude jednat o neodkladnou záležitost vyžadující osobní návštěvu kontaktujte předem telefonicky starostu na tel. 736 767 730 nebo pracovnici OÚ na 465 612 353.

Pro řešení vašich záležitostí prosím upřednostněte e-mail (oulisnice@orlicko.cz) nebo telefonickou domluvu na výše uvedených telefonních číslech.

Pro úhradu místních poplatků za odpady, psy a předplatné zpravodaje využijte bankovní převod na účet obce číslo 5424611/0100, variabilní symbol: číslo popisné.

V souladu s Usnesením vlády ČR č. 217 provedl Městský úřad obce s rozšířenou působností Žamberk tyto změny:

• Provozní doba pondělí 08.00 – 11.00 hod., středa 13.00 – 16.00 hod. V ostatní hodiny bude úřad uzavřen!
  • Vyřizovány budou jen nezbytné agendy a žádosti, které nestrpí odkladu.
  • Omezen bude přímý kontakt úředníka s klientem, je potřebné upřednostnit telefonický nebo E-mail kontakt, příjem dokumentů a žádostí přednostně zasílat na e.podatelna@zamberk.eu , popř. osobně přes podatelnu úřadu v daných úředních hodinách
  • Při návštěvě úřadu je vhodné používat ochr. roušku, nebo podobný ekvivalent. Omezit platbu hotovými penězi na pokladně. Dodržovat vzdálenosti mezi osobami 2 m.

Situace se velmi dynamicky vyvíjí, a proto sledujte důvěryhodná média. Můžete využít i tuto internetovou stránku ministerstva zdravotnictví https://koronavirus.mzcr.cz/

Děkuji Vám za pochopení.

Pavel Štefek, starosta obce